Rocznik 2010 przechytrzył zimę (galeria)

Nie udało się rozegrać żadnego meczu na boisku, ale rocznik 2010 znalazł sposób jak przechytrzyć zimę i wystąpił pod dachem w Teresin Cup 2018. Ostatecznie zakończyliśmy imprezę na 4 miejscu, a relację zawdzięczamy trener Joannie Mikulskiej:

„Dnia 17 marca nasze Żaczki wyruszyły na turniej organizowany przez KS Teresin. Turniej został rozegrany w 2 grupach po 4 drużyny w systemie każdy z każdym. Pierwszym przeciwnikiem byli gospodarze KS Teresin Zieloni. Udało nam się ten mecz wygrać 2:0 po trafieniach Wojciecha Sobczaka i Adama Grzybowskiego. Z drugim rywalem nie poszło już tak łatwo, przegraliśmy z drużyną AP Sochaczew 1:0 po zamieszaniu pod naszą bramką. Ostatnim naszym przeciwnikiem, z którym musieliśmy się zmierzyć był Sporting Grodzisk Mazowiecki. Wyszliśmy zmotywowani gdyż z tyłu głowy wiedzieliśmy, że od tego meczu zależy nasz awans do półfinału. Udało nam się strzelić 2 bramki jednak drużyna z Grodziska potrafiła się zmobilizować i doprowadziła do remisu na 2:2. Wychodzimy z grupy z 2 miejsca, w półfinale już wiemy, że zagramy z Unią Boryszew, która w swojej grupie nie przegrała ani jednego spotkania. Po walce przegrywamy z Unią 5:0. Jeszcze nadzieja pozostaje i gramy o 3 miejsce z LKS Chlebnia. Rzut wolny piłka niestety ląduje w naszej siatce, przegrywamy ten mecz 1:0. Zajmujemy 4 miejsce w turnieju. Jest to nasz pierwszy poważny turniej więc miejsce cieszy i napawa optymizmem. Chłopcy na koniec dostali pamiątkowe medale. Na szczególną pochwałę zasługuje nasz bramkarz i kapitan Kacper Mirski, który swoją postawą niejeden raz uratował drużynę przed straceniem bramki. Chłopcy zostawili kawał serca na boisku, były też chwilę słabości i zwątpienia, ale czasami trzeba przegrać by móc później wygrywać. Gratulacje dla całego zespołu i podziękowanie dla rodziców za doping i wsparcie!”

Wystąpiliśmy w składzie: Kacper Mirski, Bartosz Cieślak, Marcel Ciesielski, Adam Grzybowski, Rafał Rychlewski, Igor Mikulski, Piotr Gierasik, Krystian Jaskulski, Wojciech Sobczak i Szymon Bolimowski.