Juniorom ze skutecznością nie po drodze

W meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha przegrał z KS Teresin 4:8 (0:3, 0:4, 4:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Paweł Księżak i Piotr Stobiecki.

Mecz ten pierwotnie planowany był na naturalnej trawie bocznego boiska Promyka, ale ostatecznie został rozegrany na orliku w Kozłowie Biskupim. Mimo znajomości obiektu kompletnie zatraciliśmy skuteczność i nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na bramkarza, który właściwie z każdej sytuacji wychodził obronną ręką (także przy rzucie karnym). Po drugie stronie boiska gościom szło znacznie lepiej i kolejno zdobywali bramki. W ten sposób po pierwszej tercji było już 0:3, a po drugiej części spotkania wynik wyglądał wręcz dramatycznie bo licznik zatrzymał się na siedmiu trafieniach. Przebudziliśmy się dopiero w ostatniej tercji wygrywając ją 4:1. Nie zmienia to jednak faktu, że na obecnym etapie przygotowań mamy przed sobą jeszcze sporo pracy.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Siekielski, Jakub Felczyński, Kamil Kościug, Aleksander Psiuk, Damian Chełmiński, Piotr Stobiecki, Jakub Teodorowicz, Mateusz Mycka, Damian Kaczor, Paweł Księżak, Damian Łukawski, Adrian Gala i Mateusz Kukieła.