Unia nie sprostała Żakom (galeria)

Sobota przyniosła nie tylko mecz Seniorów, ale także pierwszy sprawdzian rocznika 2010. Tak się zresztą złożyło, że obie ekipy spotkały się z z drużynami ze Skierniewic. Różnica polegała na tym, że ci młodsi grali z Unią, a starsi z Widokiem. Młodsza grupa zagrała na hali w Kozłowie Biskupim, a rywalizacja przerodziła się w mini turniej. Dla Promyka był to jednak wyjątkowy moment bo pierwszy raz grał sparing. Zmotywowani byli więc piłkarze, a także trenerka Joanna Mikulska. Po drugiej stronie zresztą też można było odnaleźć kobiety, gdyż Unią dowodziły dwie Panie. Trenerki wspólnie ustaliły, że gra będzie toczona w systemie 3+1, stąd też nasz szkoleniowiec podzielił zespół na trzy grupy po czterech zawodników według obecnych umiejętności. W ostatecznej rywalizacji drużyny Promyka odniosły pierwsze zwycięstwo, co napawa optymizmem i motywuje do dalszej pracy.

Wystąpiliśmy w składzie:

1 drużyna: Adam Grzybowski, Tymoteusz Jaszczak, Kacper Mirski, Marcel Ciesielski.

2 drużyna: Szymon Bolimowski, Bartosz Cieślak, Adrian Olender, Oliwier Olszanowski.

3 drużyna: Szymon Kubalak, Igor Mikulski, Rafał Rychlewski (do trzeciego zespołu dochodziły osoby wyznaczone przez trenerkę).

PS Trener Joanna Mikulska dziękuje wszystkim rodzicom za obecność na pierwszym mini turnieju i zawodnikom za zaangażowanie. „Gratuluję pierwszego sukcesu :) Tylko praca i wysiłek doprowadzi nas do oczekiwanych wyników!”