Widok ograł Seniorów

W meczu kontrolnym Seniorów Widok Skierniewice wygrał z Promykiem Nowa Sucha 6:1 (4:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Muras.

Drugi sparing przyniósł spore problemy z frekwencją, ale ostatecznie na meczu stawiła się czternastoosobowa kadra. Od początku zarysowała się przewaga Widoku, który w ataku pozycyjnym próbował sforsować naszą defensywę. Mimo takiego obrazu gry to Promyk rozpoczął strzelanie. Do prostopadłej piłki wyszedł Rafał Muras i mocnym uderzeniem wyprowadził zespół z Nowej Suchej na prowadzenie. Na odpowiedź graczy ze Skierniewic nie trzeba było długo czekać. Piłkarz gospodarzy uderzył z wysokości jedenastego metra, a futbolówka podbita przez naszego obrońcę wylądowała pod poprzeczką. Mieliśmy więc remis, ale rywal na tym nie poprzestał. Po prostopadłym podaniu napastnik rywala wygrał pojedynek z naszym bramkarzem, a parę minut później zrobiło się 3:1 po trafieniu samobójczym. Pierwsza połowa zakończyła się jeszcze jednym golem dla Widoku, a gdy futbolówka przekroczyła linię bramkową to sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę. Druga część rywalizacji przebiegała już w spokojniejszym tempie, choć to i tak nie przeszkadzało przeciwnikowi w zwiększaniu przewagi. Ostatecznie zatrzymali się na dwóch golach, co przełożyło się na dość wysoką porażkę naszego zespołu.

PS Miłym akcentem był występ w zespole Widoku Huberta Mikulskiego, który w poprzednim sezonie występował w roczniku 2002 Promyka. Tym razem stanął jednak po drugiej stronie boiska ;)

PS 2 Niestety mamy też złą wiadomość. W tym spotkaniu dość poważnej kontuzji uległ Kamil Marcinkowski. Na ten moment pozostaje życzyć naszemu piłkarzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Dragański, Karol Drązikowski, Mariusz Mikulski, Zawodnik Testowany 2, Michał Maciak, Rafał Muras, Robert Dąbrowski, Tomasz Jurczak, Kamil Marcinkowski, Rafał Dalke i Adrian Chałubek. Grali także: Zawodnik Testowany 3, Michał Dobkiewicz oraz Radosław Dragański.