Bobrowniki pokonane

Po meczu z Bzurą Chodaków przyszedł czas na następny sparing promyka. Tym razem rywalem  naszej drużyny był Huragan Bobrowniki.

W pierwszej połowie widoczna była bardzo duża przewaga piłkarzy z Nowej Suchej. Atakowali i stwarzali sytuacje bramkowe. I jak widać na efekt niedługo trzeba było czekać, gdyż po dośrodkowaniu Marcina Wawrzyniaka z rzutu rożnego piłka odbiła sie od bramkarza i wpadła do bramki. Po pewnym czasie w polu karnym został sfaulowany Jakub Rogoziński i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam poszkodowany. Jeszcze w pierwszej połowie zdołaliśmy strzelić trzecią bramkę. Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wawrzyniaka piłkę głową do siatki skierował Marcin Jaworski. Tak więc po pierwszej połowie było 3:0.

W drugiej połowie trener Mariusz Mikulski wprowadził wiele zmian. Lecz początkowo nie przyniosły one korzyści gdyż przeciwnicy strzelili bramkę. Bo stracie bramki Promyk znów zaatakował i strzelił gola a konkretnie Jarosław Bartosiewicz. Goście również atakowali co przyniosło efekt w postaci drugiej bramki. W drugiej połowie wynik na 5:2 ustalił Tomasz Jurczak i w ten oto sposób Promyk Nowa Sucha odniósł swoje kolejne zwycięstwo w sparingu.

PROMYK NOWA SUCHA – HURAGAN BOBROWNIKI  5:2