Teresin pokonany

Promyk Nowa SuchaKS Teresin

3 - 0


W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z KS Teresin 3:0 (1:0). Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Nikolas Krzemiński.

Mimo, że tabela wskazywałaby, że to Promyk jest faworytem tej rywalizacji to sytuacja wcale nie była taka oczywista. Liga jest dosyć wyrównana i tak na prawdę każdy może wygrać z każdym. Postanowiliśmy jednak szybko wybić z głowy przeciwnikowi aspiracje na zwycięstwo i mocno ruszyliśmy do ataku. Stworzyliśmy kilka groźniejszych akcji, ale brakowało wykończenia. Spowodowało to, że w dalszej części spotkanie się wyrównało i zaczęliśmy się obawiać jakie będą dalsze losy naszej drużyny. Wszelkie rozterki na szczęście rozwiał Nikolas Krzemiński, który w pojedynku sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans na obronę. Minimalną przewagę utrzymaliśmy do przerwy więc po zmianie stron musieliśmy poszukać kolejnych goli, aby mieć większy komfort. Nikolas Krzemiński wziął sobie to najmocniej do serca i dołożył jeszcze dwa trafienia. Pozwoliło to do końca kontrolować boiskowe wydarzenia i utrzymać się na identycznym poziomie punktowym z Piastem Piastów, który jest liderem.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Figat, Mateusz Łukawski, Igor Kowalski, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Bartosz Bernaszuk, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Kamil Malara, Paweł Rozmarynowski, Dawid Markus, Jacek Wyziński, Adam Malczenko oraz Oliwier Tataj.

Tabela III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Piast Piastów 9 53:944 27
2 Promyk Nowa Sucha 10 44:2321 15
3 Olimpia Warszawa 10 40:319 15
4 Znicz III Pruszków 10 23:32-9 13
5 Naprzód Brwinów 10 28:41-13 10
6 Błonianka Błonie 9 25:77-52 6