Szybkie otwarcie Przyszłości

Przyszłość WłochyPromyk Nowa Sucha

4 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Starszych Przyszłość Włochy wygrała z Promykiem Nowa Sucha 4:1 (3:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Maciej Księżak.

Wycieczka do stolicy mogła dla nas oznaczać dalsze utrzymanie się w czołówce, a nawet pozycję lidera, ale to Przyszłość miała bardzo dobre otwarcie. W pierwszych czterech minutach wyprowadzili dwie skuteczne kontry i zrobiło się 2:0. Przeciwnik mocno nas zaskoczył i zanim na dobre się rozegraliśmy to mieliśmy już sporą stratę. Co prawda udało nam się później poważniej odpowiedzieć, ale strzał Macieja Księżaka wylądował na słupku. Więcej szczęścia mieli gospodarze, gdy oddawali strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z graczy i zakończyła swój lot w siatce. Na szczęście nie podłamaliśmy się tym faktem i dwie minuty później gola dla Promyka zdobył Maciej Księżak. Przy takim wyniku zeszliśmy na przerwę i chcieliśmy jeszcze powalczyć w drugiej połowie. Niestety nie udało nam już więcej razy pokonać golkipera gospodarzy. Za to pod koniec spotkania rywale wyprowadzili jeszcze jedną kontrę i ustalili wynik rywalizacji, a my ponieśliśmy drugą porażkę w tym sezonie. Dotychczas wygrywamy u siebie, a przegrywamy na wyjeździe więc w kolejnym meczu powinno być lepiej.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Patryk Woliński, Jakub Szypszak, Jan Kowalik, Bartosz Sokołowski, Kacper Plichta, Ksawery Pętlak, Maciej Księżak i Oliwier Dąbrowski. Grali także: Bartłomiej Pytkowski, Gracjan Woś, Szymon Kowalski, Bartosz Plichta, Łukasz Rogalski oraz Piotr Kuran.