Rocznik 2006 zatrzymany w Piastowie

Piast PiastówPromyk Nowa Sucha

2 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Piast Piastów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 2:1 (1:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Nikolas Krzemiński.

Po pierwszych trzech kolejkach sytuacja w tabeli zapowiadała, że czeka nas mecz na szczycie. Grząska murawa w Piastowie nie ułatwiała gry obu zespołom przez co ciężko było rozgrywać piłkę. W tej sytuacji gra była wyrównana i głównie toczyła się w środkowej strefie boiska. Gospodarze mieli jednak poważny atut w postaci wysokich graczy, co miało duże znaczenie przy rzutach rożnych. Właściwie tylko po tym stałym fragmencie gry byli naprawdę groźni i nie potrafiliśmy się temu do końca przeciwstawić. Właśnie po takim zagraniu pod koniec pierwszej połowy wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do przerwy. Można było dojść do wniosku, że jeżeli oddalimy grę od naszej bramki i unikniemy rzutów rożnych to gra będzie łatwiejsza. Niestety zaraz po zmianie stron popełniliśmy błąd w obronie i gracz z Piastowa znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem. Nie pomylił się i podwyższył rezultat. Promyk był jednak zmotywowany na odniesienie zwycięstwa więc nie zamierzał tak łatwo odpuszczać. Ruszyliśmy do ataku, ale przełamać defensywę gospodarzy udało się dopiero na dziesięć minut przed końcem Nikolasowi Krzemińskiemu, który uderzył z dystansu. Do samego końcowa walczyliśmy o wyrównującego gola, ale nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. Pozostawiliśmy jednak po sobie dobre wrażenie, stąd też rewanż zapowiada się interesująco.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Bartosz Figat, Mateusz Łukawski, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Oliwier Tataj, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Paweł Rozmarynowski, Kacper Hołuj, Jacek Wyziński oraz Antoni Kwiatkowski.