Juniorzy czekają na wygraną

Znicz II PruszkówPromyk Nowa Sucha

3 - 3


W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Znicz II Pruszków zremisował z Promykiem Nowa Sucha 3:3 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Psiuk x2 i Damian Chełmiński.

Wyjazdowe mecze w środku tygodnia zasadniczo bywają sporym problemem, ale z racji tego, że potrzebujemy punktów to była wśród nas duża mobilizacja. Udowodniliśmy to od początku meczu, a szczególnie przy pierwszej bramce. Piłkę przejął Damian Kaczor, odegrał do Aleksandra Psiuk, a drugi z wymienionych wyprowadził nas na prowadzenie. Mecz był jednak wyrównanym widowiskiem i Znicz nie zamierzał tak łatwo odpuszczać. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli dwoma golami i nasza sytuacja obróciła się o 180 stopni. Na szczęście na drugą połowę zostawiliśmy sobie wolę walki i zaangażowanie, które przełożyliśmy na chęć odniesienia zwycięstwa. Formę strzelecką z pierwszej połowy utrzymał Aleksander Psiuk, który wykorzystując niezdecydowanie obrońcy przejął futbolówkę i wyrównał stan rywalizacji. Na tym jednak nie poprzestaliśmy, ponieważ gdy w pole karne wpadł Damian Kaczor to dostaliśmy szanse na gola z rzutu karnego, gdyż nasz zawodnik został sfaulowany. Z punktu oddalonego o 11 metrów od bramki nie pomylił się Damian Chełmiński i byliśmy bardzo blisko sięgnięcia po komplet punktów. Nadzieja na zwycięstwo utrzymywała się właściwie do końca rywalizacji, ale na sam koniec rywale także otrzymali rzut karny. Gracz Znicza również spełnił pokładane w nim nadzieje i z Pruszkowa wróciliśmy z zaledwie jednym punktem. Wygrana była blisko, ale niestety dalej musimy czekać na pierwszą wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Maciej Grochowski, Igor Szatkowski, Jakub Teodorowicz, Jakub Felczyński, Mateusz Mycka, Kamil Kościug, Paweł Księżak (Antoni Rejman), Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Mateusz Kukieła (Damian Łukawski) i Aleksander Psiuk.

Tabela I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

Jeden komentarz na temat “Juniorzy czekają na wygraną

  1. Chłopcy zagrali super mecz , mimo sporych roszad w składzie. ale jak to się mówi nieszczęście jednych są szczęściem drugich, czyli dublerów. A spisali się bardzo dobrze. Trener Marcin po powrocie z urlopu będzie miał sporo materiału do analizy.

Komentarze są wyłączone