Rocznik 2005 trzyma się czołówki

Promyk Nowa SuchaVarsovia II Warszawa

2 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Starszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Varsovią II Warszawa 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Oliwier Dąbrowski i Maciej Księżak.

Po dwóch kolejkach mieliśmy mieszane uczucia. Zaczęliśmy od wygranej, ale potem przytrafiła się porażka. Nie chcieliśmy jednak tracić kontaktu z czołówką stąd też potrzebowaliśmy kolejnych punktów. Okazja do tego była dobra, gdyż Varsovia dotychczas zanotowała remis i porażkę. Mimo wszystko rywalizacja od początku była wyrównana, choć więcej szans na gole miał nasz zespół. Potwierdziliśmy to w 13 minucie, gdy na prowadzenie wyprowadził nas Oliwier Dąbrowski. Niestety nasza radość nie trwała długo, ponieważ natychmiast daliśmy się zaskoczyć i z prowadzenia cieszyliśmy się tylko przez minutę. Stracona bramka nie jednak nas nie podłamała i szukaliśmy kolejnych okazji. Najlepszą mieliśmy z rzutu karnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka po tej niewłaściwej stronie. Na przerwę zeszliśmy więc przy remisowym rezultacie, ale żadna z ekip nie była tym usatysfakcjonowana. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i dalej obserwowaliśmy wyrównane widowisko. Szczęście było jednak po naszej stronie i to nam udało się zadać decydujący cios. Po dziesięciu minutach sam na sam z bramkarzem wyszedł Maciej Księżak i dał swojemu zespołowi prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca. Cenne trzy punkty stały się faktem i mimo, że zajmujemy trzecie miejsce to do lidera tracimy tylko jeden punkt.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jan Kowalik, Patryk Woliński, Oliwier Dąbrowski, Maciej Księżak, Ksawery Pętlak, Kacper Plichta, Bartłomiej Pytkowski, Bartosz Sokołowski, Szymon Kowalski i Bartosz Plichta.