Rewanż za Seniorów

Promyk Nowa SuchaMilan Milanówek

3 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Milanem Milanówek 3:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nikolas Krzemiński, Bartosz Bernaszuk i Bartosz Figat.

Sobota stała niejako pod znakiem Milanu Milanówek. O 11:00 grali z nim Seniorzy, a o 16:30 dorośli zamienili się z rocznikiem 2006. Podopieczni Rafała Murasa mogli więc zrewanżować się graczom z Milanówka i pokazać, że też potrafimy wygrywać. Mogliśmy bardzo szybko utwierdzić się w tym przekonaniu, gdyż osiągnęliśmy dużą przewagę. Nasza gra mogła się podobać, ale szwankowała skuteczność. Akcje kończyły się dobrymi interwencjami bramkarza Milanu lub uderzeniami w poprzeczkę (dwukrotnie). Przyjemnie oglądało się poczynania naszych graczy i rosła w nas świadomość, że bramka wisi w powietrzu. Stało się jednak coś nieoczekiwanego. Goście wyprowadzili pierwszy kontratak i przegrywaliśmy 0:1. Nieco skomplikowało to naszą sytuację, ale mając na uwadze dotychczasową grę można było liczyć, że szybko odrobimy stratę. Dużo strzelaliśmy aż w końcu prostopadłe zagranie wzdłuż bramki wykończył Nikolas Krzemiński i na tablicy wyników widniał remis. Przy takim rezultacie zeszliśmy na przerwę, ale absolutnie nie zamierzaliśmy się z tym pogodzić. Po zmianie stron kontynuowaliśmy dobrą grę, a decydującą akcję przeprowadziliśmy po 15 minutach. Do prostopadłego zagrania ruszył Bartosz Bernaszuk i po biegu z piłką od połowy boiska pewnie wykończył akcję i dał nam prowadzenie. Dodało nam to wiatru w żagle i parę minut później zagranie z lewej strony skutecznym uderzeniem zamknął Bartosz Figat. Rezultat 3:1 utrzymał się do końcowego gwizdka i można stwierdzić, że z Milanem wyszliśmy na remis. Dorośli przegrali 1:3, a młodzież zwyciężyła w identycznym stosunku.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Figat, Wiktor Sot, Mikołaj Zabłocki, Bartosz Szałaj, Kamil Malara, Antoni Kwiatkowski, Nikolas Krzemiński, Igor Kowalski, Paweł Rozmarynowski, Oliwier Tataj, Dawid Błaszczyk i Adam Malczenko.