Rocznik 2008 wkracza do gry

Do podsumowania okresu przygotowawczego pozostała nam już tylko jedna drużyna, ale będziemy się jej przyglądać z dużym zaciekawieniem. Dzieje się tak, ponieważ 10 września 2015 roku rocznik 2008 odbył pierwszy trening. Minęły dwa lata i uznaliśmy, że to jest ten moment, gdy będziemy oglądać naszych młodych piłkarzy w ligowej rywalizacji. Przez ten czas ciężko trenowaliśmy i od czasu do czasu graliśmy mecze kontrolne, choć bardzo często była to wewnętrzna gra ze starszym rocznikiem. Takie spotkania bardzo dużo uczą, ale to czego nauczyły dowiemy się dopiero, gdy dojdzie do walki o punkty.

O pierwsze zdobycze powalczymy w składzie, który znajdziecie w zakładce „KADRA„, choć grupa ta cały czas się rozszerza, gdy tylko spełnione zostaną wszystkie formalne wymagania umożliwiające rejestrację zawodnika w MZPN. Wszyscy tam wymienieni będą mieli okazję do oficjalnego piłkarskiego debiutu w barwach Promyka. W formie ciekawostki warto zwrócić uwagę na dwóch graczy. Po raz pierwszy od bardzo dawna lub też w ogóle w KS Promyk Nowa Sucha występować będą bracia bliźniacy :)

Teraz jednak koligacje rodzinne schodzą na dalszy plan, bo zbliżamy się do inauguracji rozgrywek. W niedzielę o 10:00 na orliku w Kozłowie Biskupim zmierzymy się z Ożarowianką II Ożarów. Warto więc rozpocząć od mocnego uderzenia. Powodzenia!