Kolejne nowe wyzwania Młodzików Starszych

Rocznik 2005 Promyka dotychczas każdy sezon kończy awansem, choć za każdym razem jest o niego coraz trudniej. Jesteśmy już w III Lidze i zastanawiamy się jak teraz poradzi sobie nasz zespół, który w niedzielę rozpoczyna ligową rywalizację. W tej sytuacji sprawdźmy jak wyglądał okres przygotowawczy naszej drużyny.

Podobnie jak rocznik 2006 nasza drużyna nie próżnowała już od końca rozgrywek i zaraz po ich zakończeniu wystąpiła na turnieju w Feliksowie. Zaprezentowała się tam wręcz rewelacyjnie, gdyż po ograniu wszystkich bez straty bramki sięgnęliśmy po okazały puchar i komplet nagród indywidualnych. Po udanych zawodach zespół postawił na treningi, a ich kulminacją był obóz szkoleniowy w Ustce. Po powrocie znad morza podopieczni Krzysztofa Kaczora zagrali dwa mecze kontrolne z reprezentantami zarówno wyższej jak i niższej ligi. Wyniki sparingów pokazały, że aktualnie znajdujemy się najprawdopodobniej we właściwym miejscu, gdyż ogrywamy Piasta Feliksów (VI Liga) i przegrywamy z Unią Boryszew (II Liga).

Warto odnotować też kilka roszad kadrowych. Wcześniej wypożyczeni z Czarnych Bednary Bartosz Plichta, Gracjan Woś i Szymon Kowalski teraz już dołączyli do nas na stałe. Mamy jednak więcej nowych twarzy, choć większość już od dłuższego czasu trenuje w Promyku. Okazję do oficjalnego debiutu będą mieli teraz Patryk Adamiec, Grzegorz Foks, Szymon Godziszewski, Jakub Jaworski i Kacper Marcinkowski. Sytuacja wygląda więc dość dobrze, gdyż kadra się rozszerza, a nie odnotowaliśmy transferów do innych klubów. Całą kadrę znajdziecie tradycyjnie w zakładce „KADRA„.

Na koniec przechodzimy już jednak do startu rozgrywek. Pierwszym rywalem w niedzielę o 12:00 będzie KS Teresin i nie ma co ukrywać, że liczymy na komplet punktów. Powodzenia!