Porażka na początek

Wilga GarwolinPromyk Nowa Sucha

2 - 0

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Wilga Garwolin wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:0 (0:0).

Nowy sezon rozpoczęliśmy od jednej z trudniejszych przeszkód. gdyż rywal do spadkowicz z ligi wojewódzkiej. Oznaczało to, że nie będzie łatwo, ale też nikt nie zamierzał obawiać się siły rywala. W tej sytuacji wyszliśmy na boisko z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Pierwsza połowa pokazała, że jesteśmy w stanie toczyć wyrównany bój, a nawet w początkowych fragmentach byliśmy w stanie poważniej zagrozić przeciwnikowi. Niestety z tej akcji nic nie wyszło, ale rywale też nie znaleźli sposobu na pokonanie dobrze dysponowanego w bramce Huberta Kowalskiego. Taki obrót spraw przełożył się na bezbramkowy remis po pierwszej połowie i nadzieje na dobry rezultat w drugiej części gry. Niestety po zmianie stron gospodarze dość szybko wyszli na prowadzenie, co znacznie skomplikowało nasze poczynania. Rywale wygrywali z nami pojedynki fizyczne, co w kluczowych momentach miało znaczenie. Ostatecznie przeciwnik jeszcze raz wypracował sobie akcję bramkową, którą zakończył skutecznym strzałem i po ostatnim gwizdku musieliśmy zejść z boiska jako pokonani. Inauguracja nie wypadła więc najlepiej, ale już w najbliższy weekend będziemy mieli okazję poprawić swoje humory.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Kowalski, Kamil Kościug (Jakub Teodorowicz), Jakub Felczyński, Maciej Grochowski, Kacper Drązikowski (Damian Kaczor), Mateusz Mycka (Mikołaj Krzemiński), Paweł Księżak (Szymon Gajda), Damian Chełmiński, Aleksander Psiuk, Mateusz Kukieła (Damian Łukawski) i Antoni Rejman (Sebastian Siekielski (Igor Szatkowski)).