Seniorzy przed startem rozgrywek

Dla naszych Seniorów był to trudny okres przygotowawczy. Z jednej strony rozgrywki wydłużyły się nam o dwa dodatkowe mecze barażowe, a z drugiej mieliśmy nienajlepsze humory po spadku do Warszawskiej Klasy A. Spowodowało to, że frekwencja na treningach nie była najwyższa i pośrednio przyczyniła się do rezygnacji z utworzenia zespołu rezerw. Musieliśmy się jednak pogodzić z wszelkimi przeciwnościami i zabraliśmy się do pracy. Początkowo nie prezentowaliśmy najwyższej formy, ale w miarę upływu czasu nasza dyspozycja w sparingach zaczynała wyglądać coraz lepiej. Ogółem rozegraliśmy cztery gry kontrolne i po wstępnych niepowodzeniach, okres przygotowawczy kończyliśmy dwoma przekonującymi zwycięstwami. Poniżej komplet wyników:

  • Promyk – Dar Placencja 2:2
  • Promyk – Orzeł Kampinos 1:2
  • Promyk – Guzovia Guzów 6:2
  • Promyk – Sokół Budki Piaseckie 9:0

Zakończyliśmy więc mocnym akcentem, a w trzecim sparingu wystąpił jeden zawodnik testowany. Był nim Tomasz Żakowski, który najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem naszego Klubu, ale jeszcze nie będzie mógł wystąpić w pierwszej kolejce przeciw Piastowi Feliksów. Związane jest to z faktem, że dotychczas nie otrzymaliśmy kompletu dokumentów z jego poprzedniego Klubu, którym jest… Piast Feliksów ;) Jesteśmy jednak na dobrej drodze, stąd też witamy nowego gracza w Promyku! Niestety są też piłkarze, którzy zdecydowali się związać dalszą piłkarską karierę z nowymi zespołami. Bartłomiej Siekiera przenosi się do Korony Wejsce, natomiast Paweł Zienkiewicz występować będzie w Sokole Budki Piaseckie. W obu przypadkach są to transfery definitywne. Byłym już zawodnikom życzymy wielu sukcesów w nowych barwach! Na koniec informujemy, że całą kadrę na sezon 2017/2018 znajdziecie w zakładce „KADRA„. Oprócz dotychczasowych reprezentantów Promyka występujących w Lidze Okręgowej znalazły się w niej także osoby, które podjęły treningi w okresie przygotowawczym.

Teraz już jednak czas na inaugurację Warszawskiej Klasy A. Emocji w sobotę o 11:00 w Nowej Suchej z pewnością nie zabraknie, ponieważ Promyk podejmować będzie Piasta Feliksów. Zapraszamy!