Wyszukane w sieci

Przeglądając strony internetowe innych Klubów natrafiliśmy na informację na temat naszego wychowanka. Jak informuje www.mks-piaseczno.pl:

„Konrad Drązikowski, bramkarz MKS-u Piaseczno, przebywał w ubiegłym tygodniu na kilkudniowych konsultacjach w poznańskim Lechu.

– Cieszę się, że po testach w Legii Warszawa miałem okazję zobaczyć, jak wygląda szkolenie w Lechu. Tamtejsza akademia ma świetną bazę treningową: po sąsiedzku jest boisko główne, dwa boiska treningowe, internat, szkoła we Wronkach oraz obiekty w niedalekim Popowie. Podczas konsultacji odbyłem trzy treningi: dwa z drużyną z Centralnej Ligi Juniorów i jeden z trenerem bramkarzy rezerw Lecha. Szkoleniowcy ocenili mój pobyt pozytywnie, dowiedziałem się też, co mogę jeszcze udoskonalić i nad czym popracować. Wiem, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i małą szansę na grę nie dołączę do drużyny w letnim okienku, ale doświadczenie, zdobyte w dwóch najlepszych akademiach w Polsce, na pewno zaprocentuje w przyszłości – powiedział Drązikowski.

17-letni wychowanek Promyka Nowa Sucha wystąpił w ubiegłym sezonie w siedmiu meczach MKS-u w IV lidze. Grywał również w A-klasowych rezerwach oraz rocznikach juniorskich naszego klubu.”