Remisowe pożegnanie

-:-

W meczu II Warszawskiej Ligi Orlików ATP Warszawa zremisował z Promykiem Nowa Sucha 2:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Boczkowski i Mateusz Łukawski.

Przez pierwszym gwizdkiem sędziego pewne było, że obie drużyny spadają do III Ligi. Pojedynek był więc swego rodzaju pożegnaniem i możliwością zapunktowania na koniec mniej udanego sezonu. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już na początku rywalizacji wyszli na prowadzenie. Przebieg spotkania odzwierciedlały też bramki zdobywane przez poszczególne drużyny. Działo się tak, ponieważ drugie 15 minut także odbyło się z lekką przewagą ATP i to oni podwyższyli prowadzenie do dwóch trafień. Na szczęście nasz zespół ma ostatnio jakiś patent na trzecią kwartę, w której staje się stroną dominującą. Nasza dobra forma przełożyła się też na gole i najpierw Mateusz Boczkowski złapał kontakt z przeciwnikiem, a następnie Mateusz Łukawski doprowadził do wyrównania. Ostatnie 15 minut gwarantowało więc dodatkowe emocje, ale mimo prób żadnej z drużyn nie udało się przychylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Oznacza to, że zarówno Promyk jak i ATP żegnają się z II Ligą remisem.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Dawid Błaszczyk, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Mateusz Łukawski, Bartosz Figat i Oliwier Tataj. Grali także: Kamil Malara, Bartosz Bernaszuk oraz Mateusz Boczkowski.