Walka do ostatniej kolejki

-:-

W meczu I Warszawskiej Ligi Trampkarzy Olimpia Warszawa wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:0 (1:0).

Sytuacja w innych ligach nie jest jeszcze do końca jasna, dlatego nie mamy pewności ile drużyn spadnie. Na szczęście w ważniejszych dla nas meczach zapadają korzystne rozstrzygnięcia. Najważniejsze spotkania to jednak te, w których gra Promyk, bo jeśli sami nie będziemy zdobywać punktów to nikt inny nam nie pomoże. Tym razem w Warszawie spotkały się zespoły, które walkę o swój dalszy los toczyć będą najprawdopodobniej do ostatniej kolejki. Olimpia wciąż ma szanse na awans, natomiast Promyk nie ustaje w walce o utrzymanie. Obie ekipy mają więc inne cele, ale nie zamierzaliśmy pokazywać, że znajdujemy się niżej w tabeli. Walczyliśmy, próbowaliśmy i mieliśmy swoje szanse, ale to rywal miał więcej atutów. Po półgodzinie gry otworzył wynik, a miał też szanse na jego podwyższenie, ale graczowi Olimpii nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Mecz był wyrównany, ale to gospodarze mieli to coś co sprawia, że walczą o wyższe lokaty. W 20 minucie drugiej połowy przeciwnik dopiął swego i przypieczętował swój sukces. Porażka oznacza, że nie wszystko zależy tylko od nas. Na ten moment spadają drużyny z miejsc 7-8, ale brak punktów w Warszawie sprawił, że spadliśmy właśnie na siódmą lokatę.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski, Aleksander Psiuk, Hubert Mikulski, Paweł Księżak, Paweł Piotrowski, Damian Chełmiński, Mateusz Mycka i Maciej Grochowski. Grali także: Mikołaj Krzemiński, Sebastian Siekielski, Kacper Drązikowski oraz Mateusz Kukieła.