Promyk z licencją na okręgówkę

Sportowo o utrzymanie w Lidze Okręgowej pewnie będziemy walczyć do ostatniej kolejki, ale organizacyjnie jesteśmy w czołówce tej klasy rozgrywkowej. Na posiedzeniu w dniu 25 maja 2017 r. Komisja ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN rozpatrzyła wnioski złożone przez kluby mające siedzibę na terenie województwa mazowieckiego biorących udział w rozgrywkach IV ligi oraz klasy Okręgowej i podjęła m.in. decyzję, że KS Promyk Nowa Sucha otrzymał licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach klasy Okręgowej w sezonie 2017/2018 i 2018/2019 bez żadnych nadzorów. Wśród Klubów z Warszawskiej Ligi Okręgowej tylko trzy mogą pochwalić się podobnym statusem. Oprócz Promyka są to: Przyszłość Włochy i Józefovia Józefów.

Z zespołów rywalizujących w drugiej grupie Warszawskiej Ligi Okręgowej licencję otrzymały: Perła Złotokłos, Piast Piastów, Przyszłość Włochy, Józefovia Józefów, SEMP Ursynów, Ryś Laski, Promyk Nowa Sucha, FC Lesznowola i Milan Milanówek.

Wstrzymano nadanie licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach klasy Okręgowej w sezonie 2017/2018 i 2018/2019 do dnia 30.05.2017 r. dla następujących klubów: LKS Chlebnia, KS Teresin, Żyrardowianka Żyrardów, Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Naprzód Brwinów oraz Okęcie Warszawa.

Natomiast nadania licencji odmówiono Świtowi Warszawa. Cały komunikat znajdziecie tutaj.

Obiekt jest więc gotowy na kolejne dwa sezony. Teraz czas na zdobywanie cennych punktów.