Juniorzy stracili atut własnego boiska

Promyk Nowa SuchaWisła Zakroczym

2 - 6

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Starszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Wisłą Zakroczym 2:6 (0:3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Piątek i samobój.

Kontuzja Dawida Grochowskiego sprawiła, że nasza obrona musiała zostać dość poważnie przemeblowana, ale biorąc pod uwagę, że na własnym obiekcie nasz zespół prezentuje się dość dobrze i tak liczyliśmy na wygraną. Tym bardziej, że na wyjeździe zdobyliśmy komplet punktów. Sztuka ta okazała się jednak nad wyraz trudna i nie wszystko poszło zgodnie z planem. Początkowo nic nie zapowiadało naszej klęski, ale gdy w 25 minucie po dalekim wrzucie z autu gracze gości wyszli na prowadzenie to nasza sytuacja zrobiła się nieciekawa. Dziesięć minut później prowadzenie rywali zwiększyło się do dwóch trafień, ale prawdziwy koszmar przeżyliśmy, gdy chwilę później przeżyliśmy prawdziwy koszmar gdy futbolówka uderzona z połowy boiska przelobowała naszego bramkarza. Na przerwę zeszliśmy więc w nienajlepszych nastrojach, ale po zmianie stron mieliśmy za mało atutów by odwrócić losy rywalizacji. Przeciwnik umiejętnie nas kontrował i systematycznie zwiększał swoje prowadzenie. Wisła zatrzymała się na sześciu golach i zapowiadało się na prawdziwy pogrom, ale w końcówce pojedynku nastąpiło przebudzenie gospodarzy. Indywidualną akcję Bartosza Kaczora wykończył Mateusz Piątek. Próbowaliśmy walczyć dalej, ale ostatnie trafienie należało do gości. Pokonali oni jednak własnego bramkarza i ostatecznie polegliśmy 2:6.

PS Otrzymaliśmy także informację od MZPN, że w barażu o awans do Ligi Wojewódzkiej wystąpi tylko zwycięzca grupy co oznacza, że nasze szanse na dodatkowy dwumecz zostały znacznie ograniczone.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Jarosław Pensiek, Bartłomiej Stypuła, Bartłomiej Siekiera, Dominik Kaczor, Adrian Centkowski, Daniel Białczak, Bartosz Kaczor, Michał Kaźmierczak (Bartłomiej Sztypok), Radosław Sokołowski (Mateusz Piątek) i Konrad Kisiel.