Bramkarze zagrali na zero

-:-


W meczu IV Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha zremisował z Żyrardowianką Żyrardów 0:0 (0:0).

Na inaugurację rozgrywek IV Ligi przegraliśmy w Żyrardowie 4:1, ale byliśmy przekonani, że na obiekcie w Nowej Suchej rywalom już nie pójdzie tak łatwo. Początkowo to goście mocniej nas przycisnęli, ale w miarę upływu czasu schodziła z nas presja i zaczynaliśmy kreować swoje akcje. Mecz mógł się podobać, bo oba zespoły potrafiły stworzyć sobie po kilka okazji, ale zarówno Antoni Siekiera jak i golkiper Żyrardowianki zawiesili bardzo wysoko poprzeczkę. Najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie w pierwszej połowie mieliśmy, gdy tuż przed jej końcem Bartosz Plichta znalazł się sam na sam z brakarzem przeciwnika. Niestety rywal nie dał się pokonać. Po zmianie stron dalej było sporo walki i kilka dobrych okazji. Tym razem groźniej było pod naszą bramką, ale z niełatwej rywalizacji obronną ręką wychodził gracz z numerem 1 w Promyku. Patrząc na mnogość sytuacji strzeleckich trudno uwierzyć, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Spotkanie miało jednak dwóch bohaterów – Antoniego Siekierę i gracza stojącego w drugiej bramce, dla których nawet sytuacje sam na sam nie skutkowały golami.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jan Kowalik, Jakub Szypszak, Patryk Woliński, Kacper Plichta, Bartosz Sokołowski, Ksawery Pętlak, Maciej Księżak i Oliwier Dąbrowski. Grai także: Bartosz Plichta, Szymon Kowalski, Gracjan Woś, Bartłomiej Pytkowski, Krystian Sobczak, Mateusz Zarzycki oraz Piotr Kuran.

Tabela IV Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Ursus II Warszawa 8 38:1622 19
2 Mszczonowianka Mszczonów 8 30:237 18
3 Promyk Nowa Sucha 8 40:2614 15
4 Partyzant Leszno 8 18:29-11 7
5 FC Komorów 8 13:45-32 0

2 komentarze na temat “Bramkarze zagrali na zero

  1. Graliście z Akademią Piłkarską Żyrardów. Rocznik ten nie jest już w szeregach Żyrardowianki. Proszę poprawić.

    • A pierwszy mecz w Żyrardowie graliśmy z Żyrardowianką czy z Akademią Piłkarską? Trochę śmieszna jest taka rotacja, nawet jeśli chodzi o sposoby finansowania…
      Brzmi co najmniej jakby rocznik 2005 stracił prawo reprezentowania Żyrardowianki po remisie w Nowej Suchej :P

Komentarze są wyłączone