Młodziki dalej szukają punktów

-:-


W meczu IV Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Partyzantem Leszno 1:4 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Ksawery Pętlak.

W trzeciej kolejce zmierzyliśmy się z zespołem wraz z którym awansowaliśmy z V Ligi. Wtedy rywalizacja w obu pojedynkach była bardzo zacięta i spodziewaliśmy się, że podobnie będzie i tym razem. W początkowych fragmentach to Partyzant mocniej nas przycisnął co zaowocowało rzutem karnym. Gracz z Leszna pewnie wykorzystał ten stały fragment gry i dał gościom przewagę. W miarę upływu czasu Promyk zaczął kreować swoje szanse, ale do końca pierwszej połowy nie udało nam się doprowadzić do remisu. Można było liczyć, że po zmianie stron będziemy mieli więcej szczęścia, ale to Partyzant miał więcej do zaoferowania. Ponownie rywale osiągnęli przewagę, a ich prostopadłe zagrania dawały nam się mocne we znaki. Pierwotnie udawało nam się przetrwać napór, ale po golu na 0:2 worek z bramkami się rozwiązał. Przeciwnik dołożył jeszcze dwa trafienia i wynik zrobił się dość nieciekawy. Pocieszające jest to, że nasz zespół walczył do końca i nie zamierzał się poddawać. Zaowocowało to honorowym trafieniem, którego autorem był Ksawery Pętlak. Patrząc na poszczególne wyniki widzimy, że dotychczas przegraliśmy z trzema czołowymi zespołami. Staje się więc jasne, że teraz czekają nas decydujące pojedynki dla układu tabeli na koniec sezonu.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jakub Szypszak, Jan Kowalik, Patryk Woliński, Kacper Plichta, Bartosz Sokołowski, Łukasz Rogalski, Maciej Księżak i Oliwier Dąbrowski. Grali także: Szymon Kowalski, Bartosz Plichta, Gracjan Woś, Bartłomiej Pytkowski, Krystian Sobczak, Kacper Szychowski, Piotr Kuran, Ksawery Pętlak oraz Mateusz Zarzycki.

Tabela IV Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Ursus II Warszawa 8 38:1622 19
2 Mszczonowianka Mszczonów 8 30:237 18
3 Promyk Nowa Sucha 8 40:2614 15
4 Partyzant Leszno 8 18:29-11 7
5 FC Komorów 8 13:45-32 0