Przełamanie Trampkarzy

-:-

W meczu I Warszawskiej Ligi Trampkarzy UKS Iwiczna przegrał z Promykiem Nowa Sucha 2:4 (2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Maciej Grochowski, Mateusz Kukieła, Paweł Piotrowski i Paweł Księżak.

To nie był łatwy czas dla Trampkarzy. Pierwsze cztery kolejki bez ani jednej zdobytej bramki, a do tego w kolejnym meczu przegrywali 0:4. Strzelecką niemoc przełamał jednak Damian Chełmiński i po cichu liczyliśmy, że po pierwszych trafieniach przyjdzie czas na pierwsze punkty. Rywalem był zespół z dolnych rejonów tabeli więc pozytywne myślenie było uzasadnione. Niestety szybko zostaliśmy zbici z tropu, gdyż to przeciwnik jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Chęć odniesienia zwycięstwa była jednak silniejsza i po dwóch akcjach to Promyk przejął prowadzenie. Do remisu doprowadził Maciej Grochowski, a po akcji lewym skrzydłem do siatki trafił Mateusz Kukieła. Niestety końcówka pierwszej połowy przyniosła kolejny powrót do remisu. Gospodarze trafili na 2:2 i mecz właściwie zaczynał się od początku. Po zmianie stron Promyk chciał jak najszybciej zbliżyć się do zwycięstwa. Podopieczni Marcina Jaworskiego udowodnili to po ładnej akcji, gdy do wycofanej z linii bramkowej piłki dopadł Paweł Piotrowski i zdobył gola. Mieliśmy więc przewagę, ale trzeba ją było dowieść do końca, a najlepiej jeszcze powiększyć. Sztuka ta udała się na 10 minut przed końcem, gdy po stałym fragmencie gry zwycięstwo strzałem głową przypieczętował Paweł Księżak. Mamy więc pierwsze punkty i wiemy już, że nie ma się co bać I Ligi. Porażki pewnie jeszcze będą, ale znajdzie się też czas na wygrane.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kamil Kościug, Hubert Kowalski, Jakub Felczyński, Aleksander Psiuk, Hubert Mikulski, Damian Chełmiński, Paweł Księżak, Mateusz Mycka, Paweł Piotrowski i Maciej Grochowski. Grali także: Kacper Drązikowski, Dawid Kowalski, Sebastian Siekielski oraz Mateusz Kukieła.