Młodziki przed startem ligi

Niebawem na boisko w Żyrardowie wybiegnie rocznik 2005, aby zainaugurować rozgrywki, dlatego przyjrzymy się teraz jak wyglądały przygotowania podopiecznych Krzysztofa Kaczora.

Nasi piłkarze spotykali się dwa razy w tygodniu i początkowo była to hala lub „orlik” w Kozłowie Biskupim, ale końcówka przygotowań to już obiekt w Nowej Suchej. Mamy na koncie też dwa sparingi i odnieśliśmy zarówno zwycięstwo jak i porażkę. Poniżej komplet wyników meczy kontrolnych:

  • Promyk – Piast Feliksów 8:0
  • Promyk – Orkan Sochaczew 0:2

Oprócz rywalizacji sportowej należy też odnotować nowe twarze w naszym Klubie. Na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Czarnych Bednary do Promyka trafili Szymon Kowalski, Bartosz Plichta i Gracjan Woś. Kolejnym nowym graczem będzie też Ksawery Pętlak, który dołączył do nas jako wolny zawodnik. Ostatnim Klubem, w którym występował była Unia Boryszew. Witamy w Promyku!

Teraz już czas na ligowe emocje. Po kolejnym awansie czeka nas rywalizacja w IV Lidze. Na pierwszą kolejkę mamy zaplanowany mecz z Żyrardowianką Żyrardów. Spotkanie to rozpocznie się w niedzielę o 18:00. Powodzenia!