Juniorzy szukają przeciwników wśród Seniorów

W mecz kontrolnym Juniorów Starszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Seniorami Orkana Sochaczew 2:6 (1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Mateusz Jaworski i Bartosz Kaczor.

Nie lada wyzwanie czeka naszych Juniorów Starszych, gdy próbują zorganizować sparing. Wiele drużyn naokoło się porozpadało (w powiecie sochaczewskim jedynie Promyk pozostał), liga coraz mniejsza (już tylko cztery zespoły), a rozgrywać sparingi trzeba. Właściwie jedyną możliwością pozostaje rywalizacja z Seniorami. Po Pogoni Wiskitki nasz wybór padł na Orkan Sochaczew i jak się okazało tu też był problem. Trener Krzysztof Kaczor miał do dyspozycji 19 graczy, ale szkoleniowiec Orkana już tylko… dziewięciu. Byliśmy prawie na etapie odwołania rywalizacji, ale wobec dużej frekwencji Promyka można było pomyśleć o transferach. W ten sposób wypożyczyliśmy dwóch graczy (w tym bramkarza). Pozwoliło to Orkanowi na wyrównany pojedynek, a nam dało możliwość rozegrania jakiegokolwiek spotkania. Goście dysponowali bardziej doświadczonymi graczami, co w kluczowych sytuacjach przekładało się na korzyść rywali. To właśnie oni otworzyli wynik pojedynku, a dodatkowo parę minut później podwyższyli swoje prowadzenie. Promyk jednak nie ustępował i za sprawą Mateusza Jaworskiego zniwelowaliśmy stratę do jednego trafienia. Niestety po zmianie stron to zawodnicy z Sochaczewa ponownie odskoczyli na dwa gole. Nadzieję dał nam jeszcze Bartosz Kaczor, gdy niepilnowany na 20 metrze precyzyjnym strzałem przy słupku trafił na 2:3. Końcówka należała jednak do przeciwnika. Orkan zdobył jeszcze trzy bramki i wyjechał z Nowej Suchej ze zwycięstwem. Miejmy jednak nadzieję, że ogrywanie naszych piłkarzy z Seniorami przyniesie pozytywne efekty, gdy przystąpią oni do pojedynków z rówieśnikami w lidze.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Mateusz Piątek, Bartłomiej Stypuła, Dawid Grochowski, Dominik Kaczor, Radosław Sokołowski, Karol Kaźmierczak, Dawid Stypuła, Bartosz Kaczor, Mateusz Jaworski i Konrad Kisiel. Grali także: Krystian Centkowski, Adam Sieradzki, Michał Kaźmierczak, Zawodnik Testowany, Bartłomiej Sztypok, Michał Liszewski, Adrian Centkowski oraz Jarosław Pensiek.