Jeszcze nie czas na zwycięstwa z Legią (galeria)

-:-

W meczu II Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha przegrał z Legią II Warszawa 2:8 (0:2, 0:2, 1:2, 1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Nikolas Krzemiński i Mateusz Łukawski.

Dwa sezony temu rywalizowaliśmy już z Legią, ale oba mecze kończyły się wysokimi porażkami. Tym razem liczyliśmy, że gdy zagramy z rezerwami stołecznego Klubu to pójdzie nam już lepiej. Niestety przede wszystkim byliśmy dużo słabsi indywidualnie. Przeciwnicy byli lepsi technicznie, szybsi, operowali dużo lepiej piłką i mieli zdecydowaną przewagę w jej posiadaniu przez co musieliśmy dużo więcej biegać. Przełożyło się to na rezultat po pierwszej kwarcie, gdy straciliśmy dwa gole. Rywale wygrywali pojedynki indywidualne przez co stwarzali przewagę i strzelali bramki po wypracowanych akcjach. W drugich 15 minutach dało to podobny efekt jak na początku i zrobiło się 0:4. Goście po zmianie stron kontynuowali dobrą passę, ale trzeba przyznać, że zespół Promyka zagrał na swoim poziomie. Pierwsza bramka dla nas wpadła po szybkim rozpoczęciu gry z autu przez Kamila Malarę. Piłka odbiła się od słupka i została dobita przez Nikolasa Krzemińskiego. Niestety zanim to nastąpiło to rywale dorzucili kolejne dwa trafienia. Swą strzelecką passę podtrzymali także w ostatniej kwarcie, ale ostatnie słowo należało do Promyka. Druga bramka padła po ładnej zespołowej akcji Wiktora Sota, Nikolasa Krzemińskiego i Mateusza Łukawskiego. Strzał Nikolasa odbił jeszcze bramkarz, ale dobitka Mateusza była już skuteczna. W lidze czekają nas same trudne pojedynki i będziemy musieli w każdym meczu dawać z siebie wszystko, aby utrzymać się w II lidze. Nie jest to jednak zadanie niewykonalne.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Bernaszuk, Igor Kowalski, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Mateusz Łukawski i Nikolas Krzemiński. Grali także: Kamil Malara, Jacek Wyziński, Maciej Kurek oraz Mateusz Boczkowski.