Młodziki w formie przed ligą

piast-naklejka-cmsW meczu kontrolnym Młodzików Piast Feliksów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:8 (0:5). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Maciej Księżak x5, Szymon Rogalski, Kacper Plichta i Bartosz Sokołowski.

Za tydzień naszych piłkarzy czeka już walka o punkty więc nadszedł czas aby rozegrać pierwszy mecz na naturalnym boisku. Wybraliśmy się więc w podróż do Feliksowa. Każdy z graczy dostał swoją szansę tak aby z jak najlepszej strony pokazać się trenerowi i maksymalnie utrudnić mu decyzję kto w lidze wyjdzie w podstawowym składzie. Podopieczni Krzysztofa Kaczora mocno wzięli sobie to do serca i od początku osiągnęliśmy przewagę i dążyliśmy do zdobywania goli. Rywale też stwarzali sobie okazje, ale tego dnia do siatki trafiał tylko Promyk. Wynik otworzył Szymon Rogalski, ale nasi gracze się rozkręcali. Kolejno na listę strzelców wpisywali się Maciej Księżak, Kacper Plichta i Bartosz Sokołowski. To jednak nie był koniec pokazów przygotowanych na pierwszą część meczu, ponieważ na 0:5 podwyższył Maciej Księżak, dla którego była to druga bramka w meczu. Mimo wszystko na tym nie poprzestał i po zmianie stron jeszcze trzy razy pokonał golkipera gospodarzy. Dzięki temu odnosimy okazałe zwycięstwo, które pozwala z nadziejami patrzeć na ligowy pojedynek z Żyrardowianką. Zanim on jednak nastąpi to w środku tygodnia rozegramy jeszcze jeden sparing, a przeciwnikiem będzie Orkan Sochaczew.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jan Kowalik, Patryk Woliński, Jakub Szypszak, Maciej Księżak, Kacper Plichta, Bartosz Sokołowski, Krystian Sobczak, Bartłomiej Pytkowski, Oliwier Dąbrowski, Łukasz Rogalski, Szymon Rogalski, Mateusz Zarzycki, Szymon Kowalski, Bartosz Plichta, Gracjan Woś i Ksawery Pętlak.