Dobry widok na przyszłość

widok_skierniewiceW meczu kontrolnym Seniorów Widok Skierniewice przegrał z Promykiem Nowa Sucha 1:3 (0:1, 0:0, 1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kamil Marcinkowski x2 i Kamil Wróbel.

Przedostatni sparing przed ligą to już poważniejsze granie i z tej okazji trener Jerzy Podbrożny mógł liczyć aż na 24-osobową kadrę. Na każdą pozycję miał co najmniej po dwóch graczy i czekało go nie lada wyzwanie jak to wszystko ułożyć. Ostatecznie wybrał wariant, w którym zagramy trzy tercje, a każdą z nich rozpocznie inna jedenastka. W ten sposób każdy z zawodników miał do rozegrania 60 lub 30 minut. Gra wyglądała różnie. Raz byliśmy mocniejsi w ataku, a innym razem graliśmy spokojnie w defensywie. Tak oto pierwszą część zakończyliśmy bez straty gola i z jedną zdobyczą bramkową, gdy na prowadzenie wyprowadził nas Kamil Marcinkowski. W drugiej części pojedynku utrzymaliśmy defensywną formę, ale gorzej poszło nam już w ataku i utrzymał się rezultat widniejący na tablicy wyników po 30 minutach. Czekała nas więc ciekawa trzecia tercja, w której musieliśmy udowodnić, że zasługujemy na zwycięstwo. Pewności siebie dodał nam Kamil Wróbel trafiając na 0:2, a sprawę zwycięstwa właściwie zamknął Kamil Marcinkowski, gdy podwyższył wynik. Wydawało się, że uda nam się też ukończyć rywalizację bez straty gola, ale po uderzeniu z rzutu wolnego gracze ze Skierniewic mogli cieszyć się z honorowej bramki.

Ostatecznie więc wygrywamy i myślami zaczynamy już powoli być przy pierwszej kolejce rundy rewanżowej z Przyszłością Włochy. Poznaliśmy już oficjalny termin i informujemy, że mecz ten zostanie rozegrany 18 marca 2017 roku (sobota) o godzinie 11:00 w Warszawie.

Wystąpiliśmy w składzie:

I tercja: Bartłomiej Dragański, Dominik Popławski, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Sławomir Kuczek, Michał Maciak, Marcin Nowak, Robert Dąbrowski, Kamil Marcinkowski, Zawodnik Testowany i Artur Rogala.

II tercja: Bartłomiej Dragański, Karol Drązikowski, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Paweł Zienkiewicz, Marcin Gajda, Dawid Stypuła, Łukasz Piórkowski, Maciej Nowicki oraz Piotr Kamiński.

III tercja: Mariusz Mikulski, Filip Orłowski, Marcin Gajda, Robert Dąbrowski, Sławomir Kuczek, Michał Maciak, Marcin Nowak, Tomasz Jurczak, Kamil Marcinkowski, Kamil Wróbel i Rafał Dalke.