Żaki pokazują moc

unia boryszewW meczu kontrolnym Żaków Promyk Nowa Sucha wygrał z Unią Boryszew 13:1 (3:0, 4:0, 4:0, 2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Konrad Kornacki x5, Jakub Kowalski x2, Jakub Kasperek, Maciej Wasilewski, Ksawery Ciura, Mikołaj Matusiak, Krystian Kocimski i samobój.

Najmłodszy rocznik Promyka do ligi przystąpi za pół roku, dlatego nasi piłkarze mogą spokojnie się przygotowywać. Kadra wydaje się dosyć mocna, ale żeby się w tej kwestii upewnić to należy się sprawdzać z innymi zespołami. Tym razem swoje umiejętności prezentowaliśmy na tle Unii Boryszew i próba wypadła dość okazale. Już po pierwszych piętnastu minutach prowadziliśmy przewagą trzech goli, a kolejne trafienia były tylko kwestią czasu. W dwóch kolejnych kwartach równomiernie rozłożyliśmy siły i w każdej z nich po cztery razy trafialiśmy do siatki. Ostatnia część meczu była już dużo spokojniejsza w naszym wykonaniu. Dwukrotnie nasi piłkarze wpisywali się na listę strzelców, ale goście też przeprowadzili skuteczną akcję i zaliczyli honorowego gola. Nie zmąciło to jednak naszej radości i w ładnym stylu sięgnęliśmy po wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcel Wawrzyńczak, Jakub Kasperek, Jakub Kowalski, Maciej Wasilewski, Ksawery Ciura, Piotr Kowalik i Konrad Kornacki. Grali także: Adam Mońka, Mikołaj Matusiak, Krystian Kocimski, Bartosz Skoneczny, Wiktor Drężek oraz Kacper Błaszkiewicz.