Trampkarze szukają formy

pelikan_lowiczW meczu kontrolnym Trampkarzy Pelikan Łowicz wygrał z Promykiem Nowa Sucha 4:0 (1:0).

Drugi sparing rocznika 2002 miał przynieść nam lepsze humory po ostatniej porażce. Plany udawało się jednak realizować tylko przez pierwsze pół godziny. W tym czasie byliśmy nawet blisko zdobycia bramki, ale obrońca rywali wybił futbolówkę z linii bramkowej. Im dłużej trwał pojedynek tym przewaga Pelikana rosła i premierowy gol wisiał w powietrzu. Otwarcie wyniku nastąpiło na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Po zmianie stron nie mieliśmy już zbyt wiele do powiedzenia. Kwadrans później gospodarze po raz drugi pokonali naszego bramkarza i szansa na wygraną znacznie się oddaliła. Nie mieliśmy zresztą poważniejszych okazji aby odwrócić losy pojedynku. W końcówce przeciwnik dołożył jeszcze dwa trafienia i bardzo przekonująco pokonał nasz zespół. Na tydzień przed ligą czeka nas więc jeszcze sporo pracy.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski, Aleksander Psiuk, Hubert Mikulski, Damian Chełmiński, Paweł Księżak, Damian Kaczor, Paweł Piotrowski i Mateusz Kukieła. Grali także: Kacper Drązikowski, Sebastian Siekielski, Damian Łukawski, Dawid Kowalski, Wojciech Miedziński oraz Mateusz Mycka.