Z Błonianką na siódemkę (galeria)

blonianka_blonieW meczu Ligi Zimowej rocznika 2006 w Brwinowie Promyk Nowa Sucha wygrał z Błonianką II Błonie 7:1 (3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Wiktor Sot x2, Bartosz Szałaj x2, Kamil Malara x2 i Nikolas Krzemiński.

Trener Rafał Muras dysponuje szeroką i wyrównaną kadrą, dlatego w kolejnym meczu ponownie pozwolił sobie na wystawienie dwóch różnych składów, tak aby każdy z piłkarzy spędził na boisku tyle samo minut. W trzeciej kolejce Ligi Zimowej ponownie na drodze stanęła nam Błonianka, choć tym razem był to drugi zespół. „Jedynkę” pokonaliśmy 7:0 więc można było spodziewać się, że teraz będzie jeszcze lepiej, ale nasi gracze upodobali sobie, aby Błoniance strzelać po siedem goli. Jedyna różnica polegała na tym, że w drugim pojedynku zapisaliśmy także jedno trafienie po stronie strat. Nie miało to i tak większego znaczenia, ponieważ wysoko wygrywamy kolejny mecz i utrzymujemy pozycję lidera.

Wyniki 3 kolejki Ligi Zimowej:

  • Błonianka Błonie – Znicz Pruszków 12:0
  • Naprzód Brwinów – Legion Pruszków 7:0
  • Promyk Nowa Sucha – Błonianka II Błonie 7:1

Tabela Ligi Zimowej:

  1. Promyk Nowa Sucha 9 pkt. 24:1
  2. Błonianka Błonie 6 pkt. 15:8
  3. Naprzód Brwinów 6 pkt. 19:4
  4. Znicz Pruszków 3 pkt. 6:27
  5. Błonianka II Błonie 1 pkt. 6:13
  6. Legion Pruszków 1 pkt. 1:18

Wystąpiliśmy w składzie:

I skład: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Mateusz Boczkowski, Bartosz Bernaszuk, Mateusz Łukawski, Wiktor Sot i Nikolas Krzemiński.

II skład: Antoni Kwiatkowski, Jacek Wyziński, Maciej Kurek, Bartosz Szałaj, Kamil Malara, Dawid Błaszczyk oraz Oliwier Tataj.