Promyk bez straty bramki (galeria)

Legion PruszkówW meczu Ligi Zimowej rocznika 2006 w Brwinowie Promyk Nowa Sucha wygrał z Legionem Pruszków 10:0 (3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Nikolas Krzemiński x3, Bartosz Szałaj x2, Mateusz Łukawski x2, Wiktor Sot, Dawid Błaszczyk i Kamil Malara.

Po wysokim zwycięstwie na inaugurację nie zamierzaliśmy stosować taryfy ulgowej także w drugiej kolejce. Trener Rafał Muras zdecydował się jednak na podzielenie zespołu na dwa składy. Takim sposobem, gdy tylko danej grupie zaczynało brakować sił to na placu gry pojawiała się zupełnie nowa siódemka zawodników. Cała szeroka kadra pokazała, że w piłkę grać potrafi i skrupulatnie budowała swoją przewagę. Podobnie jak w zeszłym tygodniu na przerwę zeszliśmy z trzema trafieniami przewagi, ale tym razem po zmianie stron dołożyliśmy aż siedem goli. Pozwoliło to nam na objęcie samotnego prowadzenia w tabeli z imponującym bilansem bramkowym, ponieważ po stronie strat dalej mamy zero.

Wyniki 2 kolejki:

  • Znicz Pruszków – Błonianka II Błonie 5:4
  • Promyk Nowa Sucha – Legion Pruszków 10:0
  • Błonianka Błonie – Naprzód Brwinów 3:1

Tabela Ligi Zimowej:

  1. Promyk Nowa Sucha 6 pkt. 17:0
  2. Naprzód Brwinów 3 pkt. 12:4
  3. Błonianka Błonie 3 pkt. 3:8
  4. Znicz Pruszków 3 pkt. 6:15
  5. Błonianka II Błonie 1 pkt. 5:6
  6. Legion Pruszków 1 pkt. 1:11

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Mateusz Łukawski i Nikolas Krzemiński. Grali także: Antoni Kwiatkowski, Paweł Rozmarynowski, Jacek Wyziński, Mateusz Boczkowski, Kamil Malara, Maciej Kurek oraz Dawid Błaszczyk.