Orliki na podium

orkan-turniejW Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików Starszych o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Pana Piotra Osieckiego Promyk Nowa Sucha zajął 2 miejsce. Zwyciężył FA Gostynin.

Rozgrywki rozpoczęliśmy od pojedynku z Concordią Piotrków Trybunalski i po trafieniu Bartosza Szałaja odnieśliśmy najniższe możliwe zwycięstwo. Początek był więc udany i chcieliśmy utrzymać dobrą passę do końca turnieju. Kontynuowaliśmy ją w dwóch kolejnych spotkaniach. Najpierw podobny rezultat osiągnęliśmy z Unią Skierniewce, choć tutaj decydującego gola zdobył Nikolas Krzemiński. Z Relaxem Radziwiłłów poszło już łatwiej i po dwóch trafieniach Mateusza Łukawskiego i jednym Wiktora Sota dalej pozostawaliśmy zespołem, który nie stracił bramki. Koniec wszelkich serii nastąpił jednak, gdy zmierzyliśmy się z późniejszym triumfatorem. Przegraliśmy 0:1 z FA Gostynin, a dodatkowo nie znaleźliśmy też sposobu na Pelikana Łowicz również notując jednobramkową porażkę. Chcąc uplasować się na podium musieliśmy więc wrócić do zwyciężania. Złapaliśmy odpowiedni rytm i ponownie nie traciliśmy goli w spotkaniach z Orkanem Sochaczew i AGAPE Warszawa. W pierwszym pojedynku na listę strzelców wpisał się Bartosz Szałaj, a w drugim Nikolas Krzemiński. Osiągnięte rezultaty pozwoliły na uplasowanie się na drugim i miejscu i odbiór srebrnych medali.

Wyniki naszej drużyny:

 • Promyk Nowa Sucha – Concordia Piotrków Trybunalski 1:0
 • Promyk Nowa Sucha – Unia Skierniewice 1:0
 • Promyk Nowa Sucha – Relax Radziwiłów 3:0
 • Promyk Nowa Sucha – FA Gostynin 0:1
 • Promyk Nowa Sucha – Pelikan Łowicz 0:1
 • Promyk Nowa Sucha – Orkan Sochaczew 1:0
 • Promyk Nowa Sucha – AGAPE Warszawa 1:0

Końcowa kolejność turnieju:

 1. FA Gostynin
 2. Promyk Nowa Sucha
 3. Concordia Piotrków Trybunalski
 4. Pelikan Łowicz
 5. AGAPE Warszawa
 6. Unia Skierniewice
 7. Orkan Sochaczew
 8. Relax Radziwiłłów

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Jacek Wyziński, Mateusz Boczkowski, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Nikolas Krzemiński, Bartosz Bernaszuk, Mateusz Łukawski, Bartosz Figat, Kamil Malara, Paweł Rozmarynowski i Antoni Kwiatkowski.