Znamy ramowy terminarz na wiosnę 2017

mzpnRozgrywki ligowe ledwo zapadły w zimowy sen, a już zaczynamy myśleć o wiośnie. Jedną z pierwszych niewiadomych, które poznajemy to ramowy terminarz na rundę wiosenną sezonu 2016/2017.

Tak oto jako pierwsi na boisko wybiegną Juniorzy Starsi i Trampkarze, którzy walkę o punkty zainaugurują w weekend 11-12 marca. Tydzień później do gry wkroczą Seniorzy, a od 01-02 kwietnia będziemy oglądać już wszystkie zespoły Promyka. Roczniki 2005 i 2006 ligę skończą 10-11 czerwca, a pozostałe grupy tydzień później.

Odnotowujemy też terminy w środku tygodnia i wolne weekendy. To pierwsze dotyczy Seniorów, którzy 24 maja zagrają o punkty w Warszawskiej Lidze Okręgowej. Od piłki odpoczną wszystkie drużyny młodzieżowe w terminie Świąt Wielkiej Nocy tj. 15-16 kwietnia.

Rywale i terminarze naszej młodzieży pozostają jeszcze niewiadomą, ale znając terminy poszczególnych kolejek u Seniorów łatwo uzyskamy informację z kim i kiedy zagramy. Zaczniemy więc 17-18 marca na wyjeździe z Przyszłością Włochy, a ligę zakończymy 17-18 czerwca w Brwinowie z tamtejszym Naprzodem. W środku tygodnia wybierzemy się natomiast do Piastowa, by zagrać z Piastem. Cały terminarz Ligi Okręgowej w zakładce „ROZGRYWKI„.