Wyjazdowa niemoc Juniorów

Jedność ŻabieniecPromyk Nowa Sucha

6 - 0

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Starszych Jedność Żabieniec wygrała z Promykiem Nowa Sucha 6:0 (1:0).

Ostatni mecz w sezonie miał decydować czy skończymy ligę na drugim czy trzecim miejscu. Milan Milanówek wygrał swój mecz więc musieliśmy postarać się o podobny wynik. Niestety na wyjazdach nie prezentujemy się najlepiej i pojedynek miał podobny przebieg jak ten z Koroną Góra Kalwaria. Przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis, aż pod koniec pierwszej połowy rywale pierwszy raz trafili do siatki. Strata przed drugą połową nie była więc wielka, ale nie byliśmy w stanie pokazać się z dobrej strony po przerwie. Gdy straciliśmy drugiego gola to zatraciliśmy pewność siebie i kolejne bramki były kwestią czasu. Ostatecznie licznik zatrzymał się na 6:0 i mimo kompletu punktów na własnym stadionie ligą kończymy na trzecim miejscu poprzez większość porażek na wyjazdach.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Dominik Kaczor, Dawid Grochowski, Bartłomiej Stypuła, Michał Kaźmierczak, Jarosław Pensiek, Dawid Stypuła, Karol Kaźmierczak, Bartosz Kaczor, Mateusz Piątek (Bartłomiej Sztypok) i Radosław Sokołowski.