Zebranie sprawozdawcze za rok 2009.

29 stycznia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Suchej odbyło się zebranie sprawozdawcze Promyka Nowa Sucha za rok 2009. Na spotkaniu przedstawione mieliśmy sprawy jakie Promyk uczynił w roku 2009 (liga, organizowane imprezy, finanse itp.) oraz jakie plany szykują się na rok 2010. Na zebraniu pojawili się:

– Wójt Gminy Nowa Sucha

– Zarząd klubu Promyk Nowa Sucha

– Sponsorzy

– Piłkarze

– Kibice

Po przeczytaniu sprawozdania przez p.Grażynę Drązikowską można było kierować pytania do zarządu klubu oraz p.Wójta. dotyczące spraw naszego klubu.

W ZAKŁADCE „SPRAWOZDANIA” MOŻNA POBRAĆ PLIK ZE SPRAWOZDANIEM Z ROKU 2009.

3 komentarze na temat “Zebranie sprawozdawcze za rok 2009.

  1. Witam.
    Czas sprawozdań już minął.Teraz czas na przygotowania do rundy wiosennej.W najbliższą niedzielę czeka Nas Turniej Halowy O Puchar Wójta Nowa Sucha p. Czesława Chodakowskiego.Zgłoszenia drużyn do piątku.Mogą w turnieju uczestniczyć też drużyny niezrzeszone.
    Serdecznie zapraszamy!

  2. Packing your truck is easier if you have all the same size boxes. When you arvire at your new home put the boxes you don’t need right away in the garage. Only bring in a couple at a time so you don’t have a maze of boxes in your way.

  3. Nie do końca rozumiem sndierwzetie, że Poznań odwraca się od Warty Wiem, że istnieje wiele miast przez ktf3re rzeki przepływają kanałem , rzeki mają rozbudowane nabrzeża. Jednak osobiście w Poznaniu kocham te wolne przestrzenie nad Wartą. Trawa jest idealnym miejscem na piknik, jazdę na rowerze, spacer z psem. Trochę boję się tych koncepcji z marinami, bulwarami itp. Owszem zrf3bmy jeden port (np w pozostawionym fragmencie starego koryta), przydałaby się może też ścieżka rowerowa, może jakaś ciekawa kładka dla pieszych. Ale nic więcej. Rf3wno wykoszona trawa i do tego ciekawie zagospodarowane tereny zielone w miejscu dawnego koryta, przy ul. Ewangelickiej. Można jeszcze rozwinąć kontenerART! Ale moje NIE dla zabudowy brzegu i zagospodarowania wolnej przestrzeni (zresztą zalewowej) Pozdrawiam.

Komentarze są wyłączone