Oby tak dalej

Niedziela 22 lutego okazała się dla piłkarzy Promyka szczęśliwa gdyż wygrali swój kolejny sparing przygotowujący do sezonu. Na sztucznej murawie stadionu OSiRu Łowicz Promyk wygrał z Orłem Nieborów (Liga Okręgowa) 4:2. Od początku spotkania nasi piłkarze pokazali, że potrafią grać w piłkę stwarzając sobie wiele sytuacji do strzelenia bramki. Jedną z nich był rzut karny którego nie wykorzystał Jarek Bartosiewicz.Chwile później samobuja strzelił Marcin Nowak co dało prowadzenie drużynie z Nieborowa. Widać było mądrą grę naszej drużyny co zaowocowało strzeleniem bramki przez Jarosława Bartosiewicza. Jeszcze w pierwszej połowie Promyk zdołał wyjść na prowadzenie po kolejnej bramce Bartosiewicza. Tak więc po pierwszej połowie było 2:1 dla Promyka.

W drugiej połowie drużyna z Nowej Suchej znowu pokazała bardzo dobrą grę i strzeliła 2 bramki a strzelcami obydwu był Piotr Ufa. Tak więc było 4:1 dla Promyka. Cztery minuty przed końcem spotkania Orzeł zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę.Warto w tym miejscu również pochwalić Sebastiana Grefkowicza który w naszej bramce rozegrał bardzo dobre spotkanie i popisywał się pięknymi paradami. Mecz zakończył się 4:2 dla Promyka Nowa Sucha i jest to dobry prognostyk przed nadchodzącym sezonem.

ORZEŁ NIEBORÓW – PROMYK NOWA SUCHA 2:4