Kolejny sprawdzian przed sezonem.

15 lutego na stadionie w Guzowie zostało rozegrane spotkanie sparingowe Guzovi Guzów i Promyka Nowa Sucha.Grę w piłkę utrudniał śnieg, który leżał na boisku co przeszkadzało zarówno jednej jak i drugiej drużynie. W całym spotkaniu widoczna była przewaga drużyny z Nowej Suchej ale to goście pierwsi strzelili bramkę. Odpowiedzią na gola gospodarzy byłą bramka Marcina Jaworskiego, która dała remis 1:1 . Lecz taki wynik niedługo sie utrzymywał, gdyż Guzovia strzeliła na 2:1 i taki wynik pozostał do końca pierwszej połowy.W drugiej połowie nasza drużyna zremisowała na 2:2 za sprawą bramki strzelonej przez  Pawła Zienkiewicza. Taki wynik pozostał do końca spotkania. Remis nie cieszy, gdyż Promyk miał wile sytuacji 100%, których nie wykorzystał. Miejmy nadzieję, że Promyk w nastepnych spotkaniach bedzie imponował skutecznością :)

Guzovia Guzów – Promyk Nowa Sucha  2:2