Nie rzucają słów na wiatr…

Jak mogliśmy przeczytać w sprawozdaniu z 2008 roku działacze Promyka Nowa Sucha zaplanowali sobie wiele inwestycji na 2009 rok. I jak widać nie rzucają słów na wiatr. W sprawozdaniu były wymienione takie rzeczy jak:

1. Malowanie elewacji zewnętrznej

2. Wymiana dachu na budynku szatni

3. Dokończenie oświetlenia

4. Renowacja bocznego boiska

5. Wydzielenia pomieszczenia w garażu

6. Wymiana drzwi wejsciowych

7. Zamontowanie krat w oknach

8. Toaleta na boisku

9. Założenie drużyny dziecięcej 1998-2000

Minęło trochę ponad pół roku a z tej listy można skreślić już:

– Punkt 4 (Renowacja boiska bocznego) – Działacze oraz piłkarze zrobili dobrą robotę wkładając wiele wysiłku w ulepszenie boiska treningowego  i widać efekty (Lepsza murawa, równiejsze boisko, systematyczne koszenie) czekamy jeszcze na zamontowanie oświetlenia ale myślę,  że i z tym nasz klub sobie poradzi:)

– Punkt 5 (Wydzielenie pomieszczenia w garażu) -Również i i ta inwestycja została zrobiona. Idąc od strony boiska można zauważyć drzwi, które prowadzą właśnie tam. Te pomieszczenie będzie na pewno przydatne do organizowania różnych spotkań, rozmów (a nie jak dotąd była to szatnia).

– Punkt 6 (wymiana drzwi wejściowych) – W głównym wejściu do szatni zostały wymienione drzwi ze starych już pamiętających początki Promyka:P Na nowe, eleganckie i bezpieczne.

-Punkt 8 (Toaleta na boisku) – W tym roku został również postawiony nowiutki Toi-Toi z którego można korzystać zarówno na meczach jak i na co dzień. To o wiele ułatwia przybyłym na Promyk w zrobieniu swoich potrzeb:P

-Punkt 9 ( Założenie drużyny dziecięcej 1998-2000)- Nowy rocznik to szansa nauczenia się gry oraz zajęcie czasu (szczególnie wakacyjnego ) dla najmłodszych, którzy chcą grać w piłkę a nie zawsze mają gdzie.

Widać, że wiele osób wkłada dużo pracy i serce dla naszego zespołu, za co im serdecznie dziękujemy. Mamy również nadzieję, że będzie ich więcej i nie spoczną na laurach a pozostałe założenia zostaną zrealizowane :)