Znicz jaśniejszy od Promyka

Znicz II PruszkówPromyk Nowa Sucha

7 - 4

W meczu Warszawskiej Ligi Żaków Znicz II Pruszków wygrał z Promykiem Nowa Sucha 7:4 (1:2, 3:1, 2:1, 1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Mikołaj Bednarczyk x2, Igor Kowalski i Wiktor Sot.

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Już o 3:30 niektórzy zawodnicy pytali rodziców czy to już czas. To nie był jeszcze ten moment, ale o 7:30 nie było już zmiłuj i ruszyliśmy w stronę Pruszkowa. Tam czekał na nas zespół z ponad dziewięćdziesięcioletnią tradycją, ale nasi piłkarze absolutnie się nie przestraszyli. Wyszli zmotywowani i po zaciętych 10 minutach meczu padła pierwsza bramka. Z piłką ruszył Igor Kowalski i nie dając szans bramkarzowi wyprowadził nas na prowadzenie. Odpowiedź Znicza była jednak natychmiastowa i chwilę później był już remis. Nie podłamało to jednak naszych zawodników, którzy w końcówce pierwszej kwarty za sprawą Wiktora Sota trafili na 1:2. Przed drugą kwartą reprymenda w obozie rywali – niestety dla nas – podziałała i po dwóch straconych bramkach to gospodarze objęli prowadzenie. Nie pozostaliśmy jednak dłużni i gdy Mikołaj Bednarczyk doprowadził do remisu wydawało się, że ten mecz może się skończyć dla nas pomyślnie. Niestety trzy kolejne bramki były dziełem rywali i sytuacja nie wyglądała już tak dobrze. Drużynę do walki próbował jeszcze poderwać Mikołaj Bednarczyk zdobywając swoją drugą bramkę, ale to wszystko na co było nas stać. W ostatniej kwarcie gospodarze zdobyli jeszcze jedno trafienie, czym ustalili wynik meczu na 7:4. My się jednak nie poddajemy i za tydzień w pojedynku z Deltą Warszawa liczymy na pierwsze punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Boczkowski, Dawid Markus, Mikołaj Bednarczyk, Kamil Malara, Wiktor Sot i Igor Kowalski. Grali także: Jakub Gwiździński, Bartosz Bernaszuk, Paweł Rozmarynowski, Karol Orliński, Bartosz Zbyszyński oraz Mikołaj Zabłocki.