Skuteczny Partyzant

Promyk Nowa SuchaPartyzant Leszno

3 - 4

W meczu warszawskiej „A” klasy Promyk Nowa Sucha przegrał z Partyzantem Leszno 3:4 (1:3). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Marcin Jaworski x2 i Marcin Gajda.

To miał być mecz na przełamanie po fatalnym spotkaniu w Passie, ale wszystko co złe wróciło już w 2 minucie gry, kiedy goście wyszli na prowadzenie. Wydawało się, że po faulu na Arturze Rogali w polu karnym i „jedenastce” wykorzystanej przez Marcina Jaworskiego będzie już tylko lepiej, ale to Partyzant był bardziej skuteczny w swoich poczynaniach. Zanim skończyła się pierwsza połowa jeszcze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza i prowadząc 3:1 postawili nasz zespół w bardzo trudniej sytuacji. Po przerwie nasi piłkarze przejęli inicjatywę, ale zawodnicy z Leszna mądrze się bronili i nie pozwalali na zbyt wiele. Dodatkowo wyprowadzali groźne kontry i po jednej z nich zdobyli czwartą bramkę. Zanosiło się na kolejną wysoką porażkę, ale jeśli mamy szukać pozytywów to można zapisać na plus walkę do końcowego gwizdka. W ostatnich 5 minutach najpierw rzut karny wykorzystał Marcin Jaworski, a chwilę później kontaktową bramkę zdobył Marcin Gajda. Niestety na więcej nie było nas stać…

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Dominik Popławski, Mariusz Mikulski, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Marcin Gajda (Jarosław Grefkowicz), Adam Barcikowski (Maciej Nowicki), Arkadiusz Cieślak (Michał Maciak), Piotr Kamiński (Paweł Zienkiewicz), Kamil Marcinkowski i Artur Rogala.