Świetna inauguracja (galeria)

Promyk Nowa SuchaKS Teresin

7 - 1


W meczu II Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z KS Teresin 7:1 (4:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Radosław Sokołowski x3, Bartłomiej Stypuła x2, Bartosz Kaczor i Dawid Grochowski.

Pierwszy mecz ligowy to zawsze jakieś obawy, jak to będzie wyglądało. Na obozie nie wszystko poszło zgodnie z planem więc różnie mogło być z formą naszych piłkarzy. Wszelkie znaki zapytania zniknęły jednak wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego. Od początku nasi piłkarze przejęli inicjatywę i raz za razem zagrażali bramce przeciwnika. Inauguracyjną bramkę dla Promyka w tym sezonie zdobył Radosław Sokołowski, który mocnym strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza Teresina. Wspomniany zawodnik wpisał się na listę strzelców także przy drugim trafieniu najwyżej wyskakując do dośrodkowania z rzutu rożnego. Trzecią bramkę zdobył Bartosz Kaczor, ale po tym trafieniu nasi piłkarze za bardzo się rozluźnili i dali zdobyć przeciwnikowi honorowe trafienie. Na szczęście wszystko wróciło do normy po kolejnym rzucie rożnym, gdy na 4:1 strzelił Dawid Grochowski. Takim też wynikiem skończyła się pierwsza połowa, a po przerwie strzelała już tylko nasza drużyna. Swoją trzecią bramkę zdobył Radosław Sokołowski, a dwie kolejne po indywidualnych rajdach były dziełem Bartłomieja Stypuły. Takim sposobem mecz zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem 7:1.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Krystian Ostaszewski (Jarosław Dałek), Mateusz Jankowski, Szymon Baczyński (Jakub Borowski), Dawid Grochowski (Damian Brygoła), Szymon Bodych (Michał Nowakowski), Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Radosław Sokołowski, Bartosz Kaczor i Konrad Kisiel (Robert Wojtysiak).

Tabela II Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4

Jeden komentarz na temat “Świetna inauguracja (galeria)

  1. Brawo chłopcy.Pokazaliście dzisiaj kawałek dobrej piłki.Oby tak dalej w następnych meczach.Dzisiaj też było widać kto był na obozie , a kto nie, więc było warto.

Komentarze są wyłączone