Kolejne pewne zwycięstwo z Orkanem

orkan_sochaczewW przedsezonowym sparingu Seniorów Promyk II Nowa Sucha wygrał z Orkanem Sochaczew 5:1 (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Rafał Muras x3, Adrian Chałubek i Jarosław Grefkowicz.

„Długi” sierpniowy weekend sprawił, że na meczu nie mogliśmy spodziewać się zbyt wielu zawodników. Potwierdzeniem była dwunastoosobowa kadra, która i tak nie miała problemu z pokonaniem przeciwnika. Za strzelanie bramek w pierwszej połowie na poważnie wziął się Rafał Muras, który dwukrotnie dobijał strzały kolegów z drużyny po interwencji bramkarza, a raz golkiper gości nie poradził sobie ze strzałem z dystansu. Rywale sporadycznie pojawiali się pod naszą bramką, ale i tak udało im się zaliczyć trafienie. Inną kwestią jest to, że strzeliliśmy ją sami. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej, z tym, że tylko my trafialiśmy do siatki. Dużym zagrożeniem była nasza lewa strona boiska, na której po kontuzji zagrał Adrian Chałubek. To właśnie on otrzymał podanie na lewe skrzydło i strzałem z narożnika pola karnego podwyższył prowadzenie. Kolejna bramka była dość podobna z tą różnicą, że z lewej strony uderzał Jarosław Grefkowicz. Wygrywamy 5:1, ale najbardziej cieszy powrót kontuzjowanych zawodników do gry.

Wystąpiliśmy w składzie: Karol Drązikowski, Filip Orłowski, Marcin Gajda, Łukasz Pacholski, Adam Barcikowski, Robert Giersz (Paweł Muras), Jarosław Grefkowicz, Arkadiusz Cieślak, Adrian Chałubek, Paweł Zienkiewicz i Rafał Muras.