Seniorzy zakończyli przygotowania

trening_uniwersalne_470Czwartkowy trening był ostatnim etapem przygotowań przed zbliżającą się ligą. Jak w tym okresie wypadła nasza drużyna? Trudno powiedzieć… Z jednej strony poza porażką w dziesięcioosobowym składzie z Błękitnymi Korytów wygraliśmy wszystkie mecze, ale te zwycięstwa i tak zweryfikuje pierwszy mecz ligowy z Błonianką II Błonie.

Wracając do sparingów. Przygotowania rozpoczęliśmy od 15 lipca i już po czterech dniach zagraliśmy wspominany wyżej pierwszy sparing. Od tego momentu co tydzień mieliśmy mecz kontrolny i każdy z nich kończyliśmy zwycięstwem. Poniżej zestawienie wyników:

  • Promyk – Błękitni Korytów 3:5 (3:2)
  • Promyk – Guzovia Guzów 8:2 (6:0)
  • Promyk – KS Teresin 4:3 (1:2)
  • Promyk – Unia Iłów 7:2 (3:0)
  • Promyk – Olimpia Chąśno 2:1 (1:1)
  • Promyk – Korona Wejsce 5:1 (3:0)

Kibiców z pewnością ciekawi też fakt, jakie nowe twarze pojawią się w naszym zespole. Otóż przed zbliżającą się ligą udało się dokonać dwóch transferów. Pierwszy zawodnik jest już dobrze znany, ponieważ występował u nas w poprzedniej rundzie. Michał Maciak – bo o nim mowa – wcześniej był wypożyczony, a teraz już definitywnie trafia do Promyka z Widzewa Łódź. Drugim piłkarzem jest Marek Simiński, który opuszcza KS Teresin, aby wzmocnić naszą drużynę. Witamy w Promyku! Mamy też jeden transfer w drugą stronę – Mateusz Sikorski zdecydował się kontynuować grę w piłkę w Unii Boryszew. Powodzenia!

A tych których ciekawi jak prezentuje się cała kadra na nadchodzący sezon odsyłamy do zakładki „KADRA”, gdzie wymienieni są wszyscy zawodnicy zgłoszeni do „A” i „B” klasy. Natomiast w zakładce „WYNIKI” znajduje się cały terminarz rozgrywek.