Zwycięstwo na zakończenie (galeria)

koronaW ostatnim sparingu Seniorów przed ligą Korona Wejsce przegrała z Promykiem Nowa Sucha 1:5 (0:3). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Piotr Kamiński x3 i Marcin Jaworski x2.

Był to ostatni sprawdzian przed ligą dla naszej drużyny i mimo zwycięstwa nie możemy być do końca zadowoleni. Zaczęliśmy dobrze, piłkę na prawym skrzydle otrzymał Piotr Kamiński i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Minęło parę minut i bardzo ładnym strzałem z dystansu popisał się Marcin Jaworski wyprowadzając nas na dwubramkowe prowadzenie. W tym meczu jednak najskuteczniejszy był „Kamyk”, który do końca pierwszej połowy zdobył jeszcze jedną bramkę. Niestety przed przerwą mieliśmy jeszcze mniej przyjemną sytuację, a mianowicie Dominik Popławski uległ groźnie wyglądającej kontuzji (wracaj do zdrowia!). W drugiej części gry nasza gra nie wyglądała już tak dobrze, ale udało się utrzymać korzystny rezultat. Zaczęło się jednak od bramki dla gospodarzy, ale decydujące trafienia należały już do nas. Najpierw trzecią bramkę w tym meczu zdobył Piotr Kamiński, a w końcówce spotkania z rzutu karnego wynik ustalił Marcin Jaworski. Teraz czas na ligę…

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Tomasz Mikulski, Marek Simiński, Dominik Popławski (Mariusz Mikulski), Daniel Sabalski, Michał Maciak, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Adam Barcikowski (Karol Drązikowski), Kamil Marcinkowski i Piotr Kamiński.