Czyste konto Juniorów

100px-POL_Gmina_Kampinos_COA.svgW drugim sparingu Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Orłem Kampinos 12:0 (5:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Konrad Kisiel x6, Radosław Sokołowski x3, Bartosz Kaczor, Bartłomiej Stypuła i samobój.

Na to spotkanie drużyna Orła Kampinos przyjechała w składzie z zawodnikami z rocznika 2000 (o rok młodsi od naszych piłkarzy) i tę przewagę było aż zanadto widać na boisku. Od początku do końca mecz odbywał się pod nasze dyktando i zwycięstwo nie było zagrożone. Najpierw Konrad Kisiel zdobył dwie bramki po strzale głową i akcji sam na sam, a następnie Bartosz Kaczor przelobował bramkarza. Do końca pierwszej połowy Konrad zdobył jeszcze dwie bramki, które były właściwie kopią poprzednim. Różnica polegała tylko na tym, że najpierw wykorzystał sytuację sam na sam z brakarzem, a następnie po dośrodkowaniu z prawej strony celnie uderzył głową. Drugą połowę ten sam zawodnik także otworzył od dwóch trafień, najlepiej odnajdując się w polu karnym gości. Następnie po strzale z 16 metra na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Stypuła, a na 9:0 po strzale Bartosza Kaczor piłkę do bramki skierował przeciwnik. Końcówka spotkania z kolei należała do Radosława Sokołowskiego, który ustrzelił klasycznego hattricka. Być może na jego skuteczność strzelecką miał wpływ występ na prawym skrzydle jego siostry, która zupełnie nie odstawała od swoich kolegów. Okazały wynik sprawił, że drużyna Juniorów Młodszych w dobrych humorach może być już myślami na obozie w Ustce.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Krystian Ostaszewski, Robert Wojtysiak, Bartłomiej Stypuła, Michał Nowakowski, Radosław Sokołowski, Mateusz Jankowski, Karol Kaźmierczak, Daniel Krasoń, Bartosz Kaczor i Konrad Kisiel. Z ławki rezerwowych na boisku pojawiły się następujące osoby: Hubert Wołowczyk, Jakub Borowski i Martyna Sokołowska.