Festiwal strzelecki

OrzełW pierwszym meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Orzeł Nieborów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 7:5 (2:3). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Konrad Kisiel x2, Radosław Sokołowski x2 i Bartosz Kaczor.

Do wyjazdu na obóz Juniorom Młodszym pozostał już właściwie tydzień i właśnie teraz rozegrali oni swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Początek meczu z Orłem Nieborów wskazywał, że możemy liczyć na korzystny rezultat. Dobre podania od kolegów z drużyny dwukrotnie wykorzystał Konrad Kisiel i prowadziliśmy 2:0. Przeciwnicy zdobyli wtedy bramkę kontaktową, ale po indywidualnej akcji Radosława Sokołowskiego ponownie mieliśmy dwie bramki przewagi. Niestety końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy i na przerwę zeszliśmy prowadząc 3:2. Druga połowa to już prawdziwy festiwal strzelecki, który z pewnością lepiej będą wspominać gracze Orła, którzy rozpoczęli od doprowadzenia do wyrównania. Wtedy bramkę z rzutu wolnego zdobył Radosław Sokołowski, ale na to trafienie rywale odpowiedzieli dwiema bramkami i po raz pierwszy w meczu wyszli na prowadzenie. Próbowaliśmy walczyć i się opłaciło, bo Bartosz Kaczor skutecznie egzekwując rzut karny trafił na 5:5. Niestety podobnie jak w pierwszej połowie ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy strzelając dwie bramki ustalili wynik meczu na 7:5.

Wystąpiliśmy w składzie: Jakub Borowski, Jarosław Dałek, Bartłomiej Stypuła, Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Karol Kaźmierczak, Bartosz Kaczor, Mateusz Jankowski, Radosław Sokołowski, Dawid Grochowski i Konrad Kisiel. Grali także: Bartłomiej Sztypok, Daniel Krasoń oraz Robert Wojtysiak.