Mała frekwencja

blekitni_korytowW pierwszym sparingu Seniorów Błękitni Korytów wygrali z Promykiem Nowa Sucha 5:3 (2:3). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Chałubek, Jarosław Grekowicz i Marcin Gajda.

Za naszą drużyną pierwsze trzy treningi, po których przyszedł czas na sparing. Niestety okazało się, że na meczu kontrolnym zjawiło się mniej zawodników niż na treningach w środku tygodnia. Trener do dyspozycji miał tylko 10 zawodników, ale nie przeszkodziło to nam w stoczeniu wyrównanego pojedynku z zespołem z Korytowa. Błękitni lepiej rozpoczęli to spotkanie wychodząc na prowadzenie, ale po bramkach Adriana Chałubka i Jarosława Grefkowicza nasz zespół prowadził 2:1. Do końca pierwszej połowy mogliśmy zobaczyć jeszcze dwie bramki. Najpierw gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo w tej części gry należało do nas i po prostopadłym podaniu, Marcin Gajda trafił na 3:2. Schodząc na przerwę prowadziliśmy i mimo braku jednego zawodnika mogliśmy nawet myśleć o końcowym zwycięstwie. Niestety nie było nam to dane, ponieważ przeciwnik dokonał kilku zmian w składzie, a nasi piłkarze powoli zaczynali tracić siły. W tej sytuacji końcówka spotkania należała do rywali, którzy zdobywając trzy bramki pokonali nasz zespół 5:3.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Łukasz Pacholski, Mariusz Mikulski, Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Kamil Marcinkowski, Tomasz Mikulski, Marcin Gajda, Jarosław Grefkowicz i Adrian Chałubek.