Nieznaczna porażka

Promyk Nowa SuchaBłonianka Błonie

0 - 1


W meczu Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Błonianką Błonie 0:1 (0:0).

Błonianka już dwa tygodnie temu zapewniła sobie awans do I Warszawskiej Ligi Młodzików więc ten mecz był świetna okazją do pokazania swoich umiejętności. Spotkanie właściwie od początku do końca było dość wyrównane z delikatną przewagą gości, którzy częściej utrzymywali się przy piłce. Nasz zespół głównie atakował w grze z kontry. Błonianka grała piłką, Promyk kontratakował, ale defensywy obu drużyn dzielnie się trzymały i pierwsza i jedyna bramka w tym meczu padła dopiero w drugiej części gry. Strzał z rzutu wolnego dla Błonianki obronił Wiktor Felczak, ale przy dobitce napastnika z Błonia był już bezradny. Trzeba jednak zaznaczyć, że nasi piłkarze wcale nie odstawali od drużyny, która w przyszłym sezonie zagra w wyższej lidze niż nasz zespół. Dzielnie walczyli i nawet gdy pod koniec meczu na boisku pojawili się rezerwowi nie było widać różnicy w naszej grze. Krzysiek Gronecki obronił groźny strzał, a równie dobrze do wyrownania mógł doprowadzić Maciek Księżak. Tak się jednak nie stało i sezon kończymy porażką, choć z ogólnej postawy naszej drużyny w tym sezonie możemy być zadowoleni. Nie oznacza to jednak, że nie może być lepiej.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Paweł Piotrowski, Adrian Jaworski, Jakub Felczyński, Paweł Księżak, Wiktor Michurski i Bartosz Jażdżyk. Grali także: Krzysiek Gronecki, Kacper Drązikowski, Maciek Księżak, Filip Szczepaniak, Czarek Pytkowski oraz Jakub Karasek.

Tabela Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

8 komentarzy na temat “Nieznaczna porażka

  1. Brawo zarówno dla naszych Chłopców jak i dla Trenera Jawora!!! Po tak ciężkim i wyczerpującym sezonie należało się to trzecie miejsce dla Nas. Tym bardziej, że Nasi Chłopcy grają coraz lepiej a w niektórych meczach bardzo dodrze i przy odrobinie szczęścia mogłoby być jeszcze lepiej. Ale nie narzekajmy. Jesteśmy z Was dumni za Waszą grę i postawę na murawie. Jeszcze raz DZIĘKI dla wszystkich Naszych Chłopców i Trenera Jawora!!! :)) Ps. Podziękowania również dla całej GRUPY KIBICOWSKIEJ, która wspierała zawsze Naszych w osiągnięciu tego sukcesu!!! :))

Komentarze są wyłączone