Promyk nie zaślepił Orła

Orzeł KampinosPromyk II Nowa Sucha

5 - 2

W meczu warszawskiej „B” klasy Orzeł Kampinos wygrał z Promykiem II Nowa Sucha 5:2 (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kamil Dalke i Robert Giersz.

Był to ostatni mecz sezonu w warszawskiej „B” klasie, w której już nic nie mogło się wydarzyć. Jakikolwiek wynik w tym spotkaniu nie zmieniłby pozycji obu drużyn, ale gra się do końca. Mecz rozpoczął lepiej nasz zespół, ale z naszych akcji niewiele wynikało i ciężko było o dogodne sytuacje strzeleckie. Wtedy o bramkę pokusili się gospodarze i po strzale z dystansu wyszli na prowadzenie. Dążyliśmy do wyrównania, ale nasz zapał zniweczył sędzia tego spotkania dyktując rzut karny, który zaskoczył nawet piłkarzy Orła. „Jedenastka” pewnie wykorzystana, a zanim zdążyliśmy się podnieść po tej kontrowersyjnej decyzji było już 3:0. Na szczęście zanim skończyła się pierwsza połowa wróciliśmy do właściwego rytmu. W polu karnym sfaulowany został Paweł Gajda, a pierwszą bramkę dla nas zdobył Kamil Dalke. Po przerwie jeszcze mocniej zaatakowaliśmy, czego efektem było trafienie Roberta Giersza. Przeciwnik wtedy cofnął się do defensywy i broniąc wyniku liczył na kontry. Jak się okazało ta metoda okazała się skuteczniejsza i zamiast doprowadzić do wyrównania straciliśmy jeszcze dwie bramki i zakończyliśmy sezon na piątym miejscu.

Wystąpiliśmy w składzie: Karol Drązikowski, Łukasz Drązikowski, Kamil Dalke, Łukasz Pacholski, Łukasz Antosik, Rafał Muras (Rafał Dalke), Jarosław Grefkowicz, Paweł Gajda, Robert Giersz, Adam Barcikowski (Kamil Wróblewski) i Sebastian Zwierzchowski.